Bu bürclər bu gün maddiyyatdan daha çox ruhun qidası üçün çalışacaqlar
Bu gün, martın 28-də 3 bürcün nümayəndələri mənəvi və maddi arasında seçim etməli olacaqlar. Lakin ulduzlar onlardan üçünün birincini seçib, ikincidən imtina etməsini şiddətlə tövsiyə edir.
Buğa
Buğalar üçün, Zldiakın ən praktik və ayaq üstə duran əlamətlərindən biri olaraq, gündəlik həyatdan və boş şeylərdən yuxarı qalxmaq xüsusilə çətindir. Lakin onun nümayəndələri nəhayət gündəlik nəsr və gündəlik işlərə qarışmaq istəməsələr, bunu etmək onun üçün ən vacibdir.
Şir
Şirləri ən çox karyeralarını birinci yerə qoyur, maddi cəhətləri ikinci dərəcəli hesab edirlər. Bu gün həyat onlara hər şeyin keçici, ruhun isə əbədi olduğuna dair dəlillər təqdim edəcək, yalnız bundan mühüm dərs çıxaracaqlarına ümid etmək olar.
Balıq
Bu gün balıqlar üçün günahkar yer cənnət ola bilər. Ona görə də sevimli əyləncənizlə məşğul olun. Xəyallar və illüziyaları gerçəkləşdirin. Məhz bu, balıqlara həm iş, həm də şəxsi həyatları üçün lazım olan inam və ilham verəcək.